Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Forum Naukowym Polskiej Szkoły Echokardiografii pt.: "Echokardiografia w wytycznych ESC/PTK", które odbędzie się w dniu
7 kwietnia 2018 roku w Warszawie, w hotelu InterContinental.


Konferencja stanowi podsumowanie corocznych aktywności Polskiej Szkoły Echokardiografii i skierowana jest nie tylko do kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych, którzy w swojej codziennej praktyce korzystają z tej nowoczesnej metody diagnostycznej.

 

Uczestnicy otrzymają 50 punktów akredytacyjnych
Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Uczestnicy otrzymają 16 punktów edukacyjnych
Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymują punkty
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Izb Lekarskich.

 

 

Miejsce konferencji:
Hotel InterContinental Warszawa Centrum*****
Warszawa, ul. Emilii Plater 49

 

 

 


Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji Naukowej Polskiej Szkoły Elektrokardiografii pt.: "Powtórka z EKG", które odbędzie się w dniu
23-24 marca 2018 roku w Krakowie.

Pierwszy dzień to zaplanowane Warsztaty EKG, które odbędą się w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, a drugiego dnia zapraszamy Państwa na Konferencje do Centrum Dydaktyczno - Kongresowego Wydziału Lekarskiego CM UJ.


Po raz kolejny, eksperci z wiodących ośrodków kardiologicznych w kraju przybliżą Państwu tematy związane z analizą zapisów EKG ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń rytmu serca.


W części warsztatowej spotkania uczestnicy będą mogli samodzielnie analizować zapisy EKG i holterowskie oraz interpretować je pod kątem egzaminu z kardiologii.


Konferencję „Powtórka z EKG” adresujemy do wszystkich lekarzy zainteresowanych problematyką elektrokardiograficzną, do szkolących się w kardiologii ale też do internistów, rezydentów, lekarzy POZ, techników, pielęgniarek, ratowników medycznych.


Konferencja pod Patronatem Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

Uczestnicy otrzymają 10 punktów akredytacyjnych
Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny
Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

 

23 marca Warsztaty EKG - Miejsce warsztatów:
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II
Kraków, ul. Prądnicka 80

24 marca Konferencja EKG - Miejsce konferencji:
Centrum Dydaktyczno - Kongresowe Wydziału Lekarskiego CM UJ
Kraków, ul. Św. Łazarza 16


Rejestracja na Warsztaty EKG podczas II Konferencji Polskiej Szkoły Elektrokardiografii "Powtórka z EKG" za pośrednictwem serwisu internetowego została zakończona. Zapraszamy do rejestracji na II Dzień Konferencji.

 

 

 

 


Do zobaczenia w marcu 2018 roku w Małopolsce!

 

Złoty Partner Konferencji

Partner Konferencji

Patroni Medialni


Organizatorem Konferencji jest firma NeoMed z siedzibą przy ul. Św.Urszuli Ledóchowskiej 5 F/15 , 02-972 Warszawa przy współpracy z Grupą Neomed Sp.zo.o. ul.Wałuszewska 24 E/1,03-005 Warszawa.