Rejestracja zakończona

Bardzo przepraszamy, rejestracja na XII Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej w formule hybrydowej została zakończona.

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy rejestrację na XII Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej w dniach 3-4.11.2023 roku w formule hybrydowej. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Pierwszy dzień tzn. 3.11.2023 roku odbędzie się w formule on-line, a drugi dzień tzn. 4.11.2023 w zależności od wybranego pakietu w formule on-line lub stacjonarnej w Hotelu RENAISSANCE Warsaw Airport Hotel, ul. Żwirki i Wigury 1H, Warszawa (Lotnisko Chopina).

Do godziny 14.00 w dniu 2.11.2023 roku wszyscy uczestnicy, którzy wypełnili formularz rejestracyjny oraz dokonali opłaty otrzymają link aktywacyjny do udziału w konferencji na adres mailowy wpisany w formularzu rejestracyjnym. Uprzejma prośba o sprawdzenie skrzynki mailowej (również folderu spam).

Dodatkowo otrzymacie Państwo link aktywacyjny do udziału w spotkaniu poprzez sms na podany numer telefonu.

Od tego dnia będzie również uruchomiony specjalny numer telefonu ze wsparciem technicznym T: 799 839 965 - ze wsparciem technicznym konferencji.

W przypadku pytań dotyczących konferencji serdeczna prośba o kontakt T: 607 370 329.

Uprzejma prośba o zapoznanie się z regulaminem i akceptację uczestnictwa stacjonarnego w konferencji a w przypadku pytań serdeczna prośba o kontaktoffice@grupaneomed.pl.

Dla osób przyjeżdzających samochodem przygotowaliśmy możliwość skorzystania z miejsca na parkingu hotelowym - Zobacz mapkę z dojazdem na parking. Przy wjeździe prosimy o pobranie biletu parkingowego, a przed samym wyjazdem prosimy o opłacenie biletu w recepcji. Koszt parkingu podczas konferencji w dniu 4.11.2023 (07:00 - 18:00) to 50 PLN.

Pozdrawiamy
Zespół NeoMed