Rejestracja zakończona

Bardzo przepraszamy, rejestracja na XI Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej została zakończona.

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy rejestrację na XI Polskie Forum Echokardiografii Klinicznej w dniach 4-5.11.2022 roku w formule hybrydowej.

Pierwszy dzień odbędzie się w formule on-line a drugi w zależności od wybranego pakietu w formule on-line lub stacjonarnej w Hotelu RENAISSANCE Warsaw Airport Hotel, ul. Żwirki i Wigury 1H, Warszawa, Lotnisko Chopina.

Dla osób przyjeżdzających samochodem przygotowaliśmy miejsce na parkingu przy samym hotelu. Zobacz mapkę z dojazdem na parking. Przy wjeździe prosimy o pobranie biletu parkingowego a przed samym wyjazdem prosimy o opłacenie biletu w recepcji. Koszt parkingu podczas trwania całego dnia konferencji to 50 PLN.

W dniu 3.11.2022 roku wszyscy uczestnicy, którzy wypełnili formularz rejestracyjny oraz dokonali opłaty otrzymają link aktywacyjny do udziału w konferencji.

Od tego dnia będzie również uruchomiony specjalny numer telefonu ze wsparciem technicznym T: 799 839 965 - ze wsparciem technicznym konferencji.

W przypadku pytań dotyczących konferencji serdeczna prośba o kontakt T: 607 370 329.

Uprzejma prośba o zapoznanie się z regulaminem i akceptację uczestnictwa stacjonarnego w konferencji a w przypadku pytań serdeczna prośba o kontaktoffice@grupaneomed.pl.

Pozdrawiamy
Zespół NeoMed