Kurs z Echokardiografii Praktycznej

Kurs + Nocleg (pokój dwuosobowy)
Nałęczów, 15-16 września 2023

Dane kontaktowe
Imię i Nazwisko*
Numer PWZ*
E-mail*
Telefon*
Adres kontaktowy
Miasto*
Kod pocztowy*
-
Ulica*
Nr domu/ mieszkania*
Dane od faktury
Imię i Nazwisko lub nazwa firmy*
NIP*
Miasto*
Kod pocztowy*
-
Ulica*
Nr domu/ mieszkania*
Adres E-mail do faktury
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i ofertach ze strony Echo.edu.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa NeoMed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wałuszewskiej 24E/1 moich danych osobowych podanych w formularzu w celu i zakresie potrzebnym do subskrypcji newslettera.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Grupa NeoMed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wałuszewskiej 24E/1 informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.) na podany przy rejestracji adres e-mail, w tym informacji o produktach, usługach, promocjach i ofertach GRUPA NEOMED sp. z o.o., a także jej partnerów biznesowych, wysyłanych w imieniu własnym lub na zlecenie innych podmiotów, a dane osobowe będą przetwarzane w tym zakresie na zasadach określonych w Polityce prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Grupa NeoMed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wałuszewskiej 24E/1 informacji marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne, na podany przy rejestracji adres e-mail.

Jestem świadomy/świadoma, że powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdej chwili cofnięte, a także, że cofniecie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie wyrażonej zgody w czasie jej obowiązywania.
Akceptacja regulaminu i zapoznanie się z Polityką prywatności*
Potwierdzam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią Regulaminu oraz Klauzuli Informacyjnej zawierającej szczegółowe informacje na temat przetwarzania moich danych osobowych.
Kod promocyjny
(*) - pola wymagane